Через правову культуру - до громадянського суспільства

Вибрати мову

четвер, 24 вересня 2020 р.

Пункти голосування за проєкти Бюджету участі

 

 Прес служба Чернігівської міської ради повідомляє.

   У Чернігові цієї неділі, 20 вересня, стартувало електронне голосування за проєкти Громадського бюджету. Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.
Нагадуємо, що цього року на реалізацію пропозицій мешканців з міського бюджету виділяється 21 млн грн. За результатами засідань робочої групи з питань реалізації бюджету участі в місті Чернігові до загальноміського голосування допущені 69 проєктів на загальну суму майже 60 млн грн. Серед них: 28 - малих (до 300 тис. грн) та 41 - великий (з кошторисом від 300 тис. грн до 1,5 млн грн). Ознайомитися з ідеями від чернігівців, а також проголосувати за них можна на електронній платформі "Громадський проект".
Відділ звернень громадян міської ради повідомляє, що відтепер голосувати за проекти бюджету участі у нашому місті можна й завдяки Viber-боту від Приватбанку “VoteForCityBot”. Це перший в Україні бот електронної демократії, який створений для покращення процесу голосування за проєкти бюджету участі, а також для популяризації цього процесу.
Також звертаємо увагу, що у місті працюватимуть дев’ять пунктів консультативно-технічної підтримки. Місцерозташування та графік їх роботи – на фото.
Електронне голосування за проєкти Бюджету участі триватиме протягом двох тижнів – до 4 жовтня.

Інструкція для реєстрації та голосування на платформі “Громадський проект” - https://mailcow.chernigiv-rada.gov.ua/…/%D0%86%D0%BD%D1%81%…

Як проходить процес голосування через VoteForCityBot - https://docs.google.com/…/1W0BQfFTKevikzOhxL7gV-Rj7EL…/edit…


Немає коментарів:

Дописати коментар