Через правову культуру - до громадянського суспільства

Вибрати мову

пʼятниця, 23 березня 2018 р.

Що таке спадщина: за законом і за заповітом. Як її не втратити і як її оформити - ці питання були розглянуті на занятті правового факультету "Університету 60 плюс" 22 березня, яке організувала Центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського разом зі своїм партнером ГОЛОВНим ТЕРИТОРІАЛЬНим УПРАВЛІННЯм ЮСТИЦІЇ в Чернігівській області.Людмила Кузьмина, начальник  Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області проінформувала присутніх про загальнонаціональний просвітницький проект «Я маю право», метою якого є підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті. 

Світлана Трянова, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти розповіла про зміни в законодавстві щодо відповідальності за несплату аліментів, про накладення нових обмежень на неплатників аліментів. Пояснила що робити, якщо не сплачуються аліменти.

 Приватний нотаріус м. Чернігова Андрій Баглай докладно проконсультував слухачів факультету з питань спадщини та її оформлення.

Інформацію надала координатор правового факультету "Університету 60 плюс" Наталія Ущенко.

Немає коментарів:

Дописати коментар