Через правову культуру - до громадянського суспільства

Вибрати мову

неділя, 14 лютого 2016 р.Одним із напрямків роботи правового факультету є надання безкоштовних правових консультацій для його слухачів. Заняття 12 лютого 2016 року провели у формі "запитання - відповідь" начальник Чернігівського міського управління юстиції Людмила Кузьміна та адвокат Світлана Гаврилова.
Як зазначила на початку зустрічі Світлана Едуардівна Гаврилова, адвокат Чернігівської облради адвокатів, більшість спорів, які виникають в суспільстві, носять цивільно-правовий характер. Такі спори виникають у сімейних, земельних, житлових, трудових, договірних, спадкових та інших суспільних відносинах.
У розмові наші студенти торкалися питань спадкування, опіки, договорів дарування та пожиттєвого утримання, способів розпорядження нерухомістю та інші. Кожна ситуація індівідуальна, але Світлана Едуардівна докладно і професійно відповіла на численні запитання слухачів. Дякуємо за співпрацю партнеру "Університету 60+" Чернігівському міському управлінню юстиції, в особі Людмили Олександрівни Кузьміної.


Інформацію надала координатор правового факультету "Університету 60+" Наталія Ущенко

Немає коментарів:

Дописати коментар