Через правову культуру - до громадянського суспільства

Вибрати мову

середа, 30 березня 2016 р.

Кіноклуб Docudays UA при ЦБ ім. М.М. Коцюбинського "Територія права" розпочав роботу

29 березня 2016 року кіноклуб Docudays UA при Центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського "Територія права" розпочав свою роботу. Учасниками засідання були студенти Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.Першим до перегляду був запропонований документальний фільм естонського режисера Мадлі Ляене "Абетка".Це фільм про права дітей та право на освіту. Право на освіту — одне з найважливіших прав дитини. Історія героїні фільму Веле демонструє, наскільки важливе забезпечення державою можливості отримання освіти для всіх дітей. Життя героїні фільму Веле вразило всіх, визвало сум та співчуття. Та водночас - повагу за її потяг до знань, незважаючи на складні життєві обставини. Стрічка не залишила байдужим жодного з присутніх. Обговорення після перегляду було досить активним.


Довідково:

ЦБ ім. М. Коцюбинського стала однією з переможниць у спільному конкурсі «Кіноклуб DocudaysUA в бібліотеці», організованому Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини DocudaysUA та Програмою «Бібліоміст». Це надає унікальну можливість проводити покази документальних фільмів з колекції фестивалю, поєднуючи цікаві стрічки та правовий зміст, що дає людині знання про свої права, вміння ними користуватися та захищати.
Тепер громада міста матиме змогу подивитися найкращі документальні стрічки про права людини з різних країн світу.

Про кіноклубні зустрічі бібліотека буде інформувати на сайті бібліотеки та на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Запрошуються до перегляду та обговорення фільмів усі бажаючі.
Тел. для довідки: (0462) 67-60-43

Немає коментарів:

Дописати коментар